Bukiety Ślubne z Białych Kalii {część 1}

Plan stołów weselnych

Kochane czytelniczki, dzisiaj przedstawiamy jeden z naszych ulubionych kwiatów! Kalie (zwane też Cantadeski) mają w sobie wyrafinowaną elegancję, której nie znajdziecie w innych kwiatach. Białe kalie są bardzo popularnymi kwiatami na ślubach i weselach. Wyglądają one zarówno nowocześnie jak i elegancko. Bukiet z tych kwiatów jest prosty i piękny zarazem.

Dzisiaj przedstawiamy galerię rewelacyjnych bukietów w odcieniach bieli, a już niedługo zaprezentujemy więcej w innych kolorach. A jest ich wiele. Kalie są również dostępne w żółciach, pomarańczach po ciemny fiolet i czarny. Występują w różnych rozmiarach – mniejsze są świetne gdy są pomieszane z innymi kwiatami, większe same stworza spektakularny bukiet ślubny. Dzięki ich długim, prostym łodygom łatwo je wkomponować w każdy bukiet i aranżację weselną. I co najważniejsze dostępne są przez cały rok!

Bukiet Ślubne z Kalii w Białym Kolorze

Pomysły i Przykłady na Białe Bukiety Ślubne z Kali

Cantadeski w Białych Bukietach Ślubnych

 

Zobacz podobne inspiracje:

4 komentarze Bukiety Ślubne z Białych Kalii {część 1}

  1. Pingback: Bukiety Ślubne z Kalii {część 2} | Pretty Wedding

  2. raszina napisał/a:

    fajne. takie pogrzebowe

  3. rice side dish napisał/a:

    Nie mam najmniejszych wątpliwości, iż nad swoim welonem ślubnym będę zastanawiać się bardzo długo. Lubię białe kwiaty, ale jestem bardzo wybredna. Nie chcę niczego żałować. Dlatego wezmę pod uwagę wszystkie scenariusze.

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio