Warning: Use of undefined constant polecamy - assumed 'polecamy' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant na - assumed 'na' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant slub - assumed 'slub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Konkurs: do Wygrania Książka Jose Villa od Wydawnictwa Galaktyka | Pretty Wedding

Konkurs: do Wygrania Książka Jose Villa od Wydawnictwa Galaktyka

Winietki, Karty Menu, Zaproszenia

Jak już wiecie uwielbiamy fotografa Jose Villa. Istnieje bardzo niewielu fotografów na świecie, którzy mogą tak wspaniale uchwycić każdy ślub, detal, moment … z takim mistrzostwem i niesamowitą estetyką. Jego fotografie nie są zwykłym reportażem ślubu. Są one sztuką. To po prostu wspaniałe dzieła, które są ponadczasowe. Nieskazitelne fotografie Jose, stylizacje, lokalizacje, oświetlenie są dla nas zawsze źródłem inspiracji.

Jose Villa wydał ostatnio swoją pierwszą książkę, pod tytułem Artystyczna Fotografia Ślubna. Dzisiaj mamy dla Was 2 egzemplarze tej książki do rozdania.

 

Artystyczna fotografia ślubna

 

Szczegóły konkursu

Jeśli jesteś fotografem, podziwiasz fotografie Jose Villa lub chcesz się nauczyć więcej o nastrojowych fotografiach Jose – ta książka jest dla Ciebie! Jest pięknie zaprojektowana, pełna cudownych fotografii i porad od samego Jose Villa.

Dwóch szczęśliwych zwycięzców otrzyma po książce. Jedyne co musicie zrobić, to polubić nas na Facebooku i zostawić komentarz poniżej “Dlaczego Jose Villa jest dla Was inspiracją”. Konkurs zakończy się w poniedziałek 28 maja. Najciekawsze odpowiedzi zostaną opublikowane, a zwycięzcy zostaną wybrane przez redakcyjne jury Pretty Wedding we wtorek 29 maja i powiadomieni drogą emailową.

 

Konkurs - do wygrania książka Jose Villa z inspiracjami dla fotografów

 

Od Wydawnictwa Galaktyka:

Artystyczna fotografia ślubna

Wielu fotografów zajmujących się półprofesjonalnie lub profesjonalnie fotografią ślubną, pragnie urozmaicić styl, utrzymać się na fali nowych kierunków, a zarazem rozwijać prowadzoną działalność. Drogą do osiągnięcia tych celów jest dziś niewymuszona, atrakcyjna estetyka, nazywana artystyczną fotografią ślubną.

Artystyczna fotografia ślubna to nie tylko chwytliwa nazwa, lecz awangardowy trend, w którym liczy się przede wszystkim odpowiednia oprawa tematu. Artystyczne zdjęcia ślubne są bardziej plastyczne niż w powszechnym dziś stylu reporterskim, znacznie częściej bywają inscenizowane i wyglądają jak żywcem wycięte z ekskluzywnego czasopisma lub magazynu dla nowożeńców.

 

Fantastyczna fotografia ślubna znanych fotografów

 

Sekrety warsztatu Jose Villa

Utytułowany fotografik Jose Villa był pionierem artystycznej fotografii ślubnej dużo wcześniej, zanim to określenie zyskało obecną popularność. Na kartach tej książki Jose dzieli się sekretami warsztatu, wysmakowanej kompozycji, oświetlenia, pozowania i tymi najważniejszymi, dotyczącymi takiej aranżacji ujęć, by – pomimo inscenizowanego charakteru – opowiadały jakąś historię i wyglądały autentycznie.

 

Najpiękniejsza fotografia ślubna

Znajdziesz w niej słynny sposób wykonywania naturalnych zdjęć, polegający na fotografowaniu z zaskoczenia, tuż po zakończeniu pozowania. Dowiesz się też, jak fotografować, by uzyskać oczekiwany efekt już w aparacie, a przez to uniknąć skomplikowanej postprodukcji. Ostatnie rozdziały zostały poświęcone zastosowaniu obranej konwencji artystycznej w gotowych produktach, takich jak albumy i pokazy slajdów, oraz rozszerzaniu gamy usług o fotografię rodzinną i dziecięcą, adresowaną do dotychczasowych klientów – niedawnych nowożeńców.

Praktyczne porady dla fotografów

Inspiracja dla fotografów

Bogactwo praktycznych przykładów, sprawdzonych technik i znakomitych zdjęć jednego z najbardziej cenionych artystów w tej branży sprawiają, że książka jest nie tylko źródłem wiedzy, lecz także niezrównaną inspiracją dla ambitnych fotografów, pragnących unowocześnić warsztat i znaleźć skuteczny sposób na usatysfakcjonowanie nowego pokolenia panien młodych.

W książce znajdziesz m.in.:

 • szczegółowe informacje dotyczące kompozycji, oświetlenia oraz pozowania,
 • sposoby na naturalnie wyglądające zdjęcia inscenizowane,
 • metody fotografowania, pozwalające uzyskać oczekiwany efekt już w aparacie,
 • informacje dotyczące budowania relacji z klientami oraz marketing w fotografii ślubnej,
 • metody tworzenia zdjęć, które wprawią w zachwyt każdą pannę młodą.

Sekrety warsztatu fotografi ślubnej

Jose Villa został okrzyknięty przez magazyn „American PHOTO” jednym z dziesięciu najlepszych fotografików ślubnych na świecie, czasopismo „Rangefinder” upatruje w nim jednego z „najmodniejszych młodych fotografików we współczesnej branży ślubnej”, zaś „Photo District News” nazwał go „najbardziej inspirującym współczesnym fotografikiem ślubnym”.

Jeff Kent pracował jako redaktor prowadzący w wielu magazynach fotograficznych. Opublikował ponad 500 artykułów poświęconych zawodowej fotografii.

www.galaktyka.com.pl

Zobacz podobne inspiracje:

5 komentarze Konkurs: do Wygrania Książka Jose Villa od Wydawnictwa Galaktyka

 1. Joanna Pyzik napisał/a:

  Fotografie Jose Vill mogę oglądać godzinami i każde z nich traktuje jako naukę doskonałego kunsztu fotografa.

  Jose Vill to dla mnie mentor, który poprzez swoje zdjęcia mówi więcej niż niejedna zapisana księga. Snuje subtelną opowieść o niezapomnianym dniu Pary Młodej. Pokazuje Prawdziwą Miłość, Czułość i Szczęścia oraz Wzruszenie. Obcuje z tymi uczuciami, gdy oglądam fotografie Jose Vill i czuję się współuczestnikiem tego uroczystego dnia. Jose Vill doskonale oddaje daną chwile, dodaje jej romantyzmu i uroku. Świetnie wykorzystuje światło i snuje niekiedy dowcipną opowieść o Parze Zakochanych. To doskonały fotograf od którego mogę się wiele nauczyć, bo od kogo się uczyć jak nie od mistrza

 2. ag napisał/a:

  O jego fotografiach można by mówić godzinami, chwaląc każdy kadr, każde ujęcie, każdą parę młodą. O ile ilość słów mogłaby zepsuć nastrój, o tyle ilość oglądanych fotografii Jose Villi sprawia, że chce się więcej i więcej. Jest mistrzem światła, wspaniałym reżyserem chwili, twórcą niepowtarzalnego nastroju. Każdy fotograf powinien się od niego uczyć. Nie tylko pod względem technicznym, ale również jego podejścia do zdjęć ślubnych. On nie tylko uwiecznia chwile. On je kreuje w sposób niezwykły, naturalny mimo pozowania.

 3. Joanna Pyzik napisał/a:

  Witam, co z konkursem?

 4. ag napisał/a:

  Dobre pytanie :) Ktoś wygral?

 5. SweetWedding napisał/a:

  To prawda, zgadzam się z Wami, jego zdjęcia są naprawdę urocze i godzinami mogę oglądać te same, książkę przeczytałam już dawno, a zdjęcia wciąż wertuję :)

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio