Kwiat Tygodnia: Powojnik

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na ślub

Nasza kolejna fascynacja kwiatowa – powojnik! Krótko mówiąc rewelacyjny kwiat, który jest niesamowicie romantyczny i oh, jaki uroczy. Powojnik z pięknymi, dorodnymi kwiatami występuje prawie we wszystkich kolorach. Bardzo ładnie prezentuje się w bukietach ślubnych i nadaje się na kwiatowy motyw przewodni, do dekoracji tortu, butonierki Pana Młodego, jako kwiat do włosów czy pojedynczy lub wkomponowany w kompozycje na stół weselny.

Jeśli jesteś Panną Młodą która planuje swój ślub i chciałaby wykorzystać oryginalny kwiat, polecamy powojnik – będzie szczególnie się wyróżniał. Posiada on nie tylko cudowne kwiaty, lecz również piękne liście i łodygi. Co wy na to kochane Panie, podoba wam się? Jeżeli tak, zajrzyjcie do nas ponownie za tydzień, a pokażemy wam cudowne inspiracje bukietów ślubnych z powojnikiem w roli głównej. Udanego weekendu!

 

Aranżacje kwiatowe na ślub z powojnika

Inspiracje kwiatowe na wesele

Przykłady dekoracji kwiatowych na ślubie i weselu
$nbsp;

Źródła: 1. 1. www.saipua.com / 2. zaproszenie Clematis od www.helloprints.pl / 3. www.thenaturalweddingcompany.co.uk / 4. www.elizabethannedesigns.com / 5. www.marthastewartweddings.com / 6. google // 2. www.sbchic.com // 3. 1. www.petalena.wordpress.com / 2. www.snippetandink.com / 3. www.sprouthome.com

Kategorie: Kwiaty Tagi: ,

Zobacz podobne inspiracje:

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio