Warning: Declaration of HSM_PageTitle::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/page_title.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Description::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/description.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_NoIndex::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/noindex.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Tags::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/tags.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_JavaScript::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/javascript.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Stylesheet::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/stylesheet.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Stylesheet::init() should be compatible with HSM_Module::init($args) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/stylesheet.php on line 0 Kwiaty Tygodnia: Chryzantemy {część 2} | Pretty Wedding

Kwiaty Tygodnia: Chryzantemy {część 2}

Na koniec tygodnia postanowiliśmy ponownie wrócić do tematu bukietów z chryzantem. Jest wiele pań, które nie wyobrażają sobie chryzantem w wiązance ślubnej. Dzisiaj spróbujemy was przekonać abyście się jednak dały skusić. Występują w barwie białej, czerwonej, brązowej, różowej, żółtej i zielonej. Ich płatki są igiełkowe, daliowate lub astrowate.

W okresie jesiennym dostępne jest wiele pięknych odmian chryzantem, występujących w postaci dużych kwiatów lub z drobnymi, licznymi kwiatuszkami. Drogie Panie, czyż nie są to piękne kwiaty? Spójrzcie jak wspaniale wyglądają w bukietach z różnych rodzajów chryzantem lub w połączeniu z innymi kwiatami. Fantastyczne, nie uważacie?

 

Kwiaty tygodnia: chryzantemy na jesieny ślub

Różowy bukiet z chryzantem i róż

Bordowe chryzantemy w bukiecie ślubnym

Różne rodzaje chryzantem w pomarańczowych bukietach

Ciemnofioletowe chryzantemy

Jesienny bukiet z jasnofioletowych chryzantem

Bukiet na ślub jesienią

Romantyczny i delikatny bukiet z jasnych chryzantem

jasnozielony i biały bukiet

Galeria zdjęć jesiennych bukietów

Bukiet ślubny z żółtych chryzantem


Źródła: 1. bouquetweddingflower.com / 2-3. weddings.theknot.com / 4. stylemepretty.com / 5. google / 6. coloradoflowercompany.com/ 7. Fotograf Genevieve Leiper / 8-11. wszystkie 4 bukiety z weddings.theknot.com / 13. stylemepretty.com / 14. thestylishbloom.com/ 16. Zdjęcia: Jose Villa via projectwedding.com/ 17. Photo by Storybook Wedding Photography via thefrenchbouquettulsa.com / 18. bhg.com / 19. google / 20. Photograph Genevieve Leiper / 21. Fotograf: courtneyreese.com via diyweddingsmag.com

Zobacz podobne inspiracje:

3 komentarze Kwiaty Tygodnia: Chryzantemy {część 2}

 1. An napisał/a:

  Uwielbiam chryzantemy i chce je w bukiecie ślubnym i na stołach, ale wszyscy się na mnie patrzą jak na wariatkę jak to mówię :( Jednak w japońskiej symbolice ten kwiat jest symbolem słońca i szczęścia i tego będę się trzymała :)

  • Pretty Wedding napisał/a:

   Nie wiedzieć czemu w Polsce chryzantemy uznawane są głównie w kontekście święta zmarłych. Tymczasem to naprawdę piękne kwiaty i doskonale komponują się z innymi kwiatami.

 2. Beata napisał/a:

  Jestem pod dużym urokiem chryzantem, nie są to tak popularne kwiaty jak na to zasługują, ale powiedzmy sobie jasno, że ciężko w ogóle znaleźć kwiaty o wątpliwej urodzie. Do bukietu ślubnego chryzantema jest o tyle fajna, że jest kwiatem naprawdę trwałym i co za tym idzie zachowuje w kompozycji ładny wygląd przez wiele godzin. Myślę, że jak przyjdzie mi kiedyś brać ślub to sięgnięcie po te właśnie kwiaty poważnie rozważę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Categories

Reklama

hello! Studio