Odważny Styl Pana Młodego

Plan stołów weselnych

Drodzy Panowie. Dzisiaj coś dla Was. Odważny Pan młody, który być może będzie dla Was inspiracją. Cudowna kolorystyka ślubu w odcieniach różu, koralu i granatu nam bardzo przypadła do gustu. Ale spodnie, które Pan Młody wybrał na swój ślub są najodważniejszą rzeczą jaką widzieliśmy w modzie męskiej od dłuższego czasu. Lubimy wyszukiwać wesela, które mają w sobie coś innego, niespotykanego i chętnie Wam przedstawiamy na naszych łamach. Więc panowie, bądźcie odważni w wybieraniu ubioru na ślub i wesele  i przyślijcie nam zdjęcia – na pewno pokażemy na naszym blogu.

 

Różowe spodnie pana młodego nie są jedyną rzeczą, która zwróciła naszą uwagę. Kolorystyka i stylizacja całego wesela jest wyjątkowa. Wspaniałe róże, piwonie, jaskry (Ranunculus) i kwiaty groszku w nostalgicznych odcieniach wyglądały niezwykle w bukiecie i przecudnych aranżacjach na stół. Kolorowe kokardki na stołach są bardzo tanią dekoracją, na której warto się wzorować.

 


Źródła: www.greylikesweddings.com / Fotograf: Lori Paladino / Event Planner: MAP Events / Florysta: Cherries / Zespół muzyczny: Sharif / Zaproszenia Ślubne: Union Street Papery / Fryzjer: Teresa Rice / Maijaż: Chris McDonald Makeup

Zobacz podobne inspiracje:

Jeden komentarz to Odważny Styl Pana Młodego

  1. Pingback: Pretty Wedding: Podsumowanie Tygodnia | Pretty Wedding

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio