Warning: Declaration of HSM_PageTitle::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/page_title.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Description::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/description.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_NoIndex::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/noindex.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Tags::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/tags.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_JavaScript::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/javascript.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Stylesheet::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/stylesheet.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Stylesheet::init() should be compatible with HSM_Module::init($args) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/stylesheet.php on line 0 Patykwia | Pretty Wedding

Patykwia

W ten piękny piątkowy poranek chcemy Was zaprosić do obejrzenia realizacji od pracowni florystycznej PATYKWIA. Patykwia gości na naszym blogu po raz pierwszy i zauroczyła nas dekoracjami w stylu EKO. Trend ślubu w stylu ekologicznym, urządzonym w zgodzie z przyrodą, jest coraz bardziej popularny także w Polsce. O dzisiejszym ślubie pełnym naturalnych elementów, opowiedzą Wam Dorota i Ania.

Od Patykwi:

Para Młoda zgłosiła się do nas około rok przed ślubem. Ślub odbył się we wrześniu 2011 w Wiśle. Wiedzieli już, że chcą, aby ich ślub był w stylu EKO (bardzo lubią taki styl). Zaproponowałyśmy len, mech naturalne elementy. W rozmowie o aucie do ślubu użyli określenia “nasza biedronka”, więc od razu przyszła nam do główny myśl, aby z czerwonego Lupo zrobić eko-biedronkę:) Panna Młoda już dawno zakupiła buty w kolorze niebiesko-granatowym. Dobrałyśmy do koloru butów kwiaty (goryczkę).

Ponieważ miało być eko w dekoracjach pojawił się len, do kościoła przywiozłyśmy nasze krzesła z lnianymi “pokrowcami”, w aucie pojawiły się lniane pokrowce na siedzenia uszyte przez mamę Panny Młodej, na aucie były lniane kropki biedronkowe, które obszyłyśmy czerwoną nitką i przede wszystkim, pojawiły się na stołach ręcznie uszte lniane biedronki i jeżyki. Dla pana Młodego, świadka i tatusiów przygotowałyśmy przypinki z owockami, owinięte jutą. Sweterek pod kolor butów wykonała pracownia Kigran z Tychów, zrobili także szydełkową koronkę do przewiązania bukietu Panny Młodej.

 

 
Biedronka i jeżyk to były motywy przewodnie – jeżyki pojawiły się także na zaproszeniach, które wykonała pracownia Petite w Wrocławia (współpracujemy z nimi na tej zasadzie, że dostają projekt dekoracji i do niego dostosowują zaproszenie – lub my dostosowujemy dekoracje do istniejącego już zaproszenia).
 

 
W dekoracjach pojawił się mech, patyczki, “polne” kwiaty, muszle ślimaków winniczków. Drogę do kościoła udekorowałyśmy buteleczkami z kwiatami- zawieszonymi na poręczach.
 

 
Rodzice dostali w prezencie krzaczki rozmarynu (w woreczkach z biedronką). Zioła pojawiły się w dużej ilości na weselu, na parapetach (były także poziomki), na bufecie także stały zioła w donicach. Świadkowie w podziękowaniu dostali skrzyneczki z kwiatami.
 


 

Źródła: Zdjęcia i realizacja: Pracownia Florystyczna Patykwia

Zobacz podobne inspiracje:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Categories

Reklama

hello! Studio