Warning: Use of undefined constant polecamy - assumed 'polecamy' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant na - assumed 'na' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant slub - assumed 'slub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Patykwia | Pretty Wedding

Patykwia

Winietki, Karty Menu, Zaproszenia

W ten piękny piątkowy poranek chcemy Was zaprosić do obejrzenia realizacji od pracowni florystycznej PATYKWIA. Patykwia gości na naszym blogu po raz pierwszy i zauroczyła nas dekoracjami w stylu EKO. Trend ślubu w stylu ekologicznym, urządzonym w zgodzie z przyrodą, jest coraz bardziej popularny także w Polsce. O dzisiejszym ślubie pełnym naturalnych elementów, opowiedzą Wam Dorota i Ania.

Od Patykwi:

Para Młoda zgłosiła się do nas około rok przed ślubem. Ślub odbył się we wrześniu 2011 w Wiśle. Wiedzieli już, że chcą, aby ich ślub był w stylu EKO (bardzo lubią taki styl). Zaproponowałyśmy len, mech naturalne elementy. W rozmowie o aucie do ślubu użyli określenia “nasza biedronka”, więc od razu przyszła nam do główny myśl, aby z czerwonego Lupo zrobić eko-biedronkę:) Panna Młoda już dawno zakupiła buty w kolorze niebiesko-granatowym. Dobrałyśmy do koloru butów kwiaty (goryczkę).

Ponieważ miało być eko w dekoracjach pojawił się len, do kościoła przywiozłyśmy nasze krzesła z lnianymi “pokrowcami”, w aucie pojawiły się lniane pokrowce na siedzenia uszyte przez mamę Panny Młodej, na aucie były lniane kropki biedronkowe, które obszyłyśmy czerwoną nitką i przede wszystkim, pojawiły się na stołach ręcznie uszte lniane biedronki i jeżyki. Dla pana Młodego, świadka i tatusiów przygotowałyśmy przypinki z owockami, owinięte jutą. Sweterek pod kolor butów wykonała pracownia Kigran z Tychów, zrobili także szydełkową koronkę do przewiązania bukietu Panny Młodej.

 

 
Biedronka i jeżyk to były motywy przewodnie – jeżyki pojawiły się także na zaproszeniach, które wykonała pracownia Petite w Wrocławia (współpracujemy z nimi na tej zasadzie, że dostają projekt dekoracji i do niego dostosowują zaproszenie – lub my dostosowujemy dekoracje do istniejącego już zaproszenia).
 

 
W dekoracjach pojawił się mech, patyczki, “polne” kwiaty, muszle ślimaków winniczków. Drogę do kościoła udekorowałyśmy buteleczkami z kwiatami- zawieszonymi na poręczach.
 

 
Rodzice dostali w prezencie krzaczki rozmarynu (w woreczkach z biedronką). Zioła pojawiły się w dużej ilości na weselu, na parapetach (były także poziomki), na bufecie także stały zioła w donicach. Świadkowie w podziękowaniu dostali skrzyneczki z kwiatami.
 


 

Źródła: Zdjęcia i realizacja: Pracownia Florystyczna Patykwia

Zobacz podobne inspiracje:

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio