Plener na Pradze Olgi i Krzysztofa

Winietki, Karty Menu, Zaproszenia

W dzisiejszy poranek zapraszam Was na reportaż plenerowy w obiektywie Agaty Pietrzyk. Zobaczcie proszę jak otoczenie wpływa na nastrój – piękna sceneria, roześmiane buzie, radość tryskająca z każdej pozy – oto gwarancja na udana sesje.

Od Agaty:

Plener Olgi i Krzysztofa odbył się w lipcowy dzień na warszawskiej Pradze. Sesja miała być z założenia radosna, kolorowa i z poczuciem humoru. Oldze zależało również na kilku romantycznych ujęciach. Praca z Młodymi była prawdziwą przyjemnością, ponieważ wyjątkowo swobodnie czuli się przed obiektywem i w nieskrepowany sposób okazywali sobie uczucia. Moim zadaniem było jedynie (lub aż :-)) uchwycenie ich emocji i zamknięcie w kadrze dobrego nastroju jaki im towarzyszył bez zbędnego reżyserowania i ustawiania. Mam nadzieję, że choć trochę mi się to udało i moje zdjęcia oglądane po wielu latach wywołają uśmiech na ich twarzach.


Fotografia: Agata Pietrzyk / Portfolio: www.agatapietrzyk.com

Zobacz podobne inspiracje:

3 komentarze Plener na Pradze Olgi i Krzysztofa

  1. Pingback: Publikacja na Pretty Wedding | Agata Pietrzyk fotografia

  2. Fotograf Łódź EL napisał/a:

    Super fotki szczególnie na tle graffiti:) Gratuluje i pozdrawiam

  3. Anna Piotrowska napisał/a:

    Udało się. Zdjęcia są świetne, a zarazem w dwóch stylach romantyczne w kamienicy, na schodach i śmieszne, pełne pozytywnej energii przy kolorowym graffiti

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio