Adam Ludwik

Adam Ludwik Photography

Fotografuję odkąd pamiętam z od przeszło 7 lat moją największą pasją stało się fotografowanie niepowtarzalnych i zadziwiających wydarzeń z życia młodych ludzi, a takimi bez wątpienia są ceremonii zaślubin.

Każdy z tych ślubów to inna historia, inne osobowości a każde moje zdjęcie to rzut oka na te historie. Fotografia jest dla mnie znaczącym i bardzo satysfakcjonującym zajęciem. Zachwyca mnie to, że co tydzień jestem obecny w najbardziej szczęśliwym i ważnym dniu z życia pary, która obdarzyła mnie zaufaniem oraz pozwoliła uczestniczyć i uwieczniać uroczystość przygotowywaną przez wiele miesięcy. Moją ulubioną formą jest fotoreportaż, począwszy od przygotowań poprzez uroczystość zaślubin, sesję plenerową aż po przyjęcie weselne, przybiera on formę formę opowiadania oraz bezcennej pamiątki na długie lata. Staram się uchwycić emocje, wzruszenie, spojrzenia przepełnione miłością oraz radość z tego szczególnego dnia w życiu młodej Pary.

Ponadto zajmuję się fotografią rodzinną. Wykonuję sesje dziecięce, ciążowe “sesje z brzuszkiem”. Fotografuję noworodki już od pierwszych dni ich życia. Sesje odbywają się w profesjonalnym studio lub w plenerze, a do najmłodszych modeli dojeżdżam na sesje domowe. Dodatkowo fascynują mnie piękne dodatki i detale, dlatego odgrywają one dużą rolę podczas moich sesji.

Dbam o to, by fotografie były niepowtarzalne, pomysłowe, jedyne w swoim rodzaju, po prostu najlepsze. Teren działania: cały świat, pracuję głównie na terenie kraju lecz nie tylko gdyż w mojej 7 letniej przygodzie z fotografią ślubną miałem już okazję pracować w Stanach Zjednoczonych, Anglii, Szwajcarii i Austrii.

Kategorie

Plan stołów weselnych Rose

Plan stołów weselnych z usadzeniem gości

Zielono złote zaproszenia Peonies

Zaproszenia butelkowa zieleń ze złotem

Księga gości na odciski palców

Księga gości z odciskami palców

Zaproszenia ślubne Magnolie

Zaproszenia ślubne z magnoliami
hello! Studio