Warning: Use of undefined constant polecamy - assumed 'polecamy' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant na - assumed 'na' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant slub - assumed 'slub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Pretty Wedding loves Twigs & Honey | Pretty Wedding

Pretty Wedding loves Twigs & Honey

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na ślub

Od lat podziwiamy Twigs & Honey ale najnowsza kolekcja sfotografowana przez Elizabeth Messina, w bajecznych sukniach od Leanne Marshali i Claire Pettibone, zapiera nam dech. Zdobione woalki, stroiki, welony i delikatne koronkowe opaski. Nie ma chyba nic ładniejszego niż to. Chociaż od razu rozpoznawalna jako od firmy Twigs & Honey ta najnowsza kolekcja jest inna… Również delikatna i dekadencka, romantyczna, jak i ponadczasowo elegancka, ale jakoś bardziej wyrafinowana. Innowacyjna i dostojna, a jednocześnie pozostająca wierna marce – adorujemy. Zobacz więcej z kolekcji klikając tutaj.

 
Opaski, woalki i stroiki do włosów Twings& Honey
 

Twigs & Honey / Suknie:  Claire Pettibone i Leanne Marshall / Fotografia: Elizabeth Messina

 

Zobacz podobne inspiracje:

5 komentarze Pretty Wedding loves Twigs & Honey

 1. Olka napisał/a:

  Obserwuję tego bloga już od jakiegoś czasu. Niedługo ślub mojej kuzynki, więc podpowiadam jej co jest modne. A w sumie liczę, że mój chłopak niedługo się oświadczy, więc chcę być na czasie. Znalazłam też taką stronkę: http://www.autaretro.com.pl Co myślicie o takich samochodach do ślubu?

 2. baska napisał/a:

  parę lat temu byłam na ślubie mojej siostry w charakterze świadka i miałam okazję jechać takim samochodem…
  uważam, że jest to genialny pomysł!

  swoją drogą, moja koleżanka myśli nad udekorowaniem kościoła w taki sposób:
  http://www.ewa-dekor.pl/galeriakoscioly/galeriakoscioly.htm

  czy nie jest on, aby nazbyt przesadzony?

 3. Olka napisał/a:

  No jak dla mnie trochę są przesadzone! Ale wiesz, każdy ma swój gust… Ja bym wolała prostotę (dlatego też zastanawiam się nad tym samochodem….) A co ogólnie sądzicie o usadzaniu gości wyznaczając im miejsce? -> http://slubni.com.pl/artykuly/uczta-weselna/trudna-sztuka-ustalania-miejsc-dla-gosci-weselnych/

 4. Kalander napisał/a:

  Jakoś niezbyt specjalnie przyciągające moim zdaniem te kreacje.

 5. BohoŚlub napisał/a:

  Sukienki owszem nic szczególnego, ale najpiękniejsze jest to, że teraz każdy może znaleźć coś dla siebie. Istnieje szereg alternatywnych rozwiązań. Mi osobiście najbliższe są klimaty Yolan Cris, natomiast jak zawsze będę składać kilka projektów w jeden i mam nadzieję, że powstanie w ten sposób moja wymarzona sukienka ślubna. Gotowe rozwiązania nie przemawiają do mnie, liczy się indywidualność, aby móc swoją osobowość pokazać nie tylko na co dzień, ale w każdym momencie.

Leave a Reply

Categories

Reklama

hello! Studio