Warning: Use of undefined constant polecamy - assumed 'polecamy' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant na - assumed 'na' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant slub - assumed 'slub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Sesja Narzeczeńska w Dzikim Sadzie | Pretty Wedding

Sesja Narzeczeńska w Dzikim Sadzie

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na ślub

Witamy was kochani w ten zimny jesienny poniedziałek. Zapraszamy na kolejny tydzień inspiracji ślubnych. Zaczniemy go niezwykłą sesją narzeczeńską Justyny i Radka, koordynowaną i stylizowaną przez Kasie Burzyńską z agencji ślubnej Your Perfect Wedding.

Zgodzicie się z nami, że tego typu stylizacja jest wprost idealna na sesje zaręczynowe. Można zrobić całkowicie coś podobnego, bez wydawania majątku. Jeżeli planujecie zdjęcia zaręczynowe w niedługiej przyszłości wybierzcie waszych ulubionych producentów z branży ślubnej aby pomogli wam stworzyć waszą własną unikalną sesję zdjęciową. A jeśli wciąż szukacie wspaniałego fotografa, który pomoże wam uchwycić niezapomniane momenty, nie zwlekajcie, skontaktujcie się z Robertem Przepiórka.

Oto szalenie w sobie zakochani Justyna i Radek.


Od Kasi:

Niezwykle romantyczna sesja narzeczeńska Justyny i Radka, odbyła się ostatniego dnia września w Łodzi. Justynę znam już od czasów liceum i od tamtej pory jest jedną z najbliższych mi osób. Wiadomość o ślubie z jej ukochanym Radkiem bardzo mnie ucieszyła. Zresztą od razu wiedziałyśmy kto zajmie się przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia ;) Za moją namową Justyna i Radek zdecydowali się także na sesję narzeczeńską. Oboje bardzo chcieli, aby była delikatna i romantyczna, koniecznie na świeżym powietrzu. Od razu pomyślałam, że musi to być sesja w dzikim sadzie. Zdjęcia, które widzicie to efekt naszej wspólnej wizji. Nie zabrakło tak uwielbianych przeze mnie detali: zaproszeń na przyjęcie zaręczynowe (które odbędzie się już wkrótce!), babeczek, wianka, był nawet tort!

Fotografia: Robert Przepiórka Fotografia : www.robertprzepiorka.pl / Make up: Patrycja Skórzak ǀ Wizaż Łódź : www.wizaz-lodz.com.pl / florystyka: Salon kwiatowy Maja / papeteria: Hello Prints: www.helloprints.pl / Stylizacja i koordynacja: Kasia Burzyńska ǀ Your Perfect Wedding: www.yourperfectwedding.net.pl

Zobacz podobne inspiracje:

2 komentarze Sesja Narzeczeńska w Dzikim Sadzie

  1. Pingback: Nasza sesja na blogu Pretty Wedding

  2. Pingback: Sesja narzeczeńska w dzikim sadzie | Wizaż Łódź

Leave a Reply

Categories

Reklama

hello! Studio