Warning: Declaration of HSM_PageTitle::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/page_title.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Description::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/description.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_NoIndex::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/noindex.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Tags::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/tags.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_JavaScript::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/javascript.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Stylesheet::load($meta) should be compatible with HSM_Module::load($meta = '') in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/stylesheet.php on line 0 Warning: Declaration of HSM_Stylesheet::init() should be compatible with HSM_Module::init($args) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/plugins/headspace2/modules/page/stylesheet.php on line 0 Sesja w Mediolanie w Obiektywie Magdy i Pawła Tarasewiczow | Pretty Wedding

Sesja w Mediolanie w Obiektywie Magdy i Pawła Tarasewiczow

Och, coś nam się wydaje, że będziecie uwielbiać ten kolejny wspaniały ślub i sesje w plenerze uchwycone przez utalentowanych Magdę i Pawła Tarasewiczów z mk photography. My uwielbiamy takie kadry. Po prostu nie mogły być bardziej fantastyczne, nie mogliśmy oderwać wzroku. Ciężko było nam się zdecydować, które zdjęcia zamieścić, więc dzisiaj wyjątkowo długi post :) No cóż, może wasza przerwa na poranną lekturę przy kawie troszkę się wydłuży.

Jak widać nie ma lepszego pleneru niż włoska piękność i elegancja stolicy mody – Mediolanu. Jeśli marzą się wam niepowtarzalne zdjęcia zdecydowanie polecamy mk photography (www.mkphotography.eu)!  Oceńcie sami.

Od Magdy i Pawła:
Ślub Agnieszki i Pawła był dniem pełnym śmiechu co z dużym powodzeniem udało nam się uchwycić na zdjęciach. Jak zwykle skupiliśmy się na typowo reporterskiej pracy starając się ukryć naszą obecność zarówno w czasie ceremonii jak i zabawy. Bardzo zależy nam na dużej swobodzie Państwa Młodych stąd też staramy się nawiązać kontakt z każdą parą na długo przed ślubem. Wszelkie ustawiane kadry zostawiamy sobie na czas późniejszego pleneru.

 

 

Plener

Już na pierwszym spotkaniu z Agnieszką i Pawłem pojawił się pomysł na wyjazdową sesję plenerową. Zdecydowaliśmy się na Mediolan – światową stolicę mody. Nie sądziliśmy, że jako fotografowie będziemy mieli przyjemność wykonania w jednym sezonie aż dwóch sesji w dużych europejskich miastach (Paryż i Mediolan) mocno związanych z modą i nowymi trendami.

Pomimo późnej jesieni, bo był już koniec października pogoda w Mediolanie była cudowna. Aga z powodzeniem mogła zaprezentować swoją piękną suknię w całej okazałości. Tłumy turystów oraz mieszkańców nie sprawiły nam żadnych problemów, a nawet były dobrym uzupełnieniem niejednego kadru. Życzymy miłego oglądania a naszej  parze młodej dziękujemy za niesamowitą przygodę w Mediolanie i dzielne pozowanie w tłumnym śródmieściu stolicy mody.


Fotografia: Magda i Paweł Tarasewicz MK Photography

Zobacz podobne inspiracje:

Jeden komentarz to Sesja w Mediolanie w Obiektywie Magdy i Pawła Tarasewiczow

  1. Marcela napisał/a:

    Czy Pani Agnieszka nie chce sprzedać tą piękną etole?? Proszę o możliwość kontaktu w tej sprawię.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Categories

Reklama

hello! Studio