Ślub Pod Gołym Niebem

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na ślub

Ciepła pogoda końca tego lata, doskonale sprzyja zorganizowaniu eleganckiego ślubu pod gołym niebem. Jeżeli planujecie ślub w ostatniej chwili i nie macie rezerwacji w lokalu, dlaczego nie zdecydować się na ślub w ogrodzie, parku lub lesie. Możliwości jest wiele. Osobiście uważamy, że ceremonie pod gołym niebem są bardzo romantyczne. Pomysłów na wystrój czy dekoracje jest mnóstwo. Zaczynając od lampionów na drzewach, po klasyczne drewniane stoły, świeczki, żyrandole i voila, niesamowita kolacja pod gwiazdami gotowa. Zobaczcie sami, może dacie się namówić?

Ślub w ogrodzie

Piękne Zdjęcia Ze Ślubu w Ogrodzie

Jeżeli myślicie o ślubie w plenerze w następnym roku, radzimy wam zaopatrzyć się w światełka świąteczne już tego sezonu! Możecie je artystycznie przymocować do drzew lub nad podłogą do tańca.

Dekoracja Podłużnych Stołów Weselnych

Dekorowanie stołów na wolnym powietrzu

Zdjecia via: 1. chattybrides.com / 2. weddings.theknot.com / 3. marthastewartweddings.com / 4. gypsypurplehome.tumblr.com /  5. google / Tabela 2. 1-2. google / 3. myownbeautifulmess.tumblr.com / Tabela 3. 1.  elizabethannedesigns.com / 2. ido-dreams.tumblr.com / 3. google / 4. farm-house.blogspot.com  / Tabela 4. 1, 3. google / 2. forgetmeknotweddingsblog.com

Zobacz podobne inspiracje:

Jeden komentarz to Ślub Pod Gołym Niebem

  1. Klaudia napisał/a:

    Pomysł przyjęcia weselnego pod gołym niebem wydaje mi się interesujący, a przykłady na zdjęciach wprost zapieraj ą dech w piersiach. Uważam jednak, że praktyczniejsze i bezpieczniejsze byłoby przyjęcie pod dużym namiotem, albo plan awaryjny na wypadek złej pogody. Prowadzisz gości w środek lasu i łapie was burza:) Warto też upewnić, że hotel lub ośrodek, w którego ogrodzie wyprawiane jest przyjęcie, przyjmie weselników w razie niepogody. Albo, że dom jest przygotowany na gości uciekających z ogrodu.

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio