Szykowny i Wyrafinowany Ślub z Anglii

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na ślub

Kochani, dzisiaj mamy dla Was jeden z najbardziej wyrafinowanych ślubów jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Niezwykle elegancki, pełen charakteru, ciepły i klasyczny, z cudownymi zdjęciami Dominique Bader. Po fotografiach widać nienaganny styl Nowożeńców. Zakochaliśmy się w białym garniturze Pani Młodej, specjalnie dla niej uszytym na miarę przez krawca w Saville Row. Cudowny!

Uroczystość odbyła się bardzo wcześnie rano w rzymskich łaźniach w Somerset, Anglii. Bardzo niezwykłe miejsce na ceremonię ślubną – fotografka idealnie połączyła piękny charakter i architekturę tego miejsca w swoich fotografiach. Po uroczystości, odbyło się śniadanie z szampanem w Pump Room obok. Następnie Goście zaproszeni zostali na popołudniowe przyjęcie do Babington House. Pogoda była piękna, atmosfera kameralna i radosna – aż miło popatrzeć. Stylowe zdjęcia idealnie odzwierciedlały szczęśliwa parę, której miłość i szczęście w dniu ślubu zostało pokazane perfekcyjnie!

Para sama zrobiła wszystkie dekoracje na przyjęcie: pomarańcze w starych francuskich miseczkach i orchidee w szklanych wazonach ze specjalnie starzonego, ciężkiego szkła – mercury glass.

Tort był zrobiony z różnych rodzajów serów i przyozdobiony oryginalnie owocami. Małe jutowe woreczki z pomarańczową wstążką, przeznaczone były dla gości, którzy chcieli sobie zabrać kawałki tego tortu jako poczęstunek z wesela.


Źródła: Fotograf: Dominique Bader / Ceremonia: The Roman Baths in Bath / Garnitur Panny Młodej: Richard Anderson / Buty: Jimmy Choo / Bizuteria: Georg Jensen / Garnitur: Richard Anderson / Koszula: Alexander McQueen / Krawat: Roland Mouret / Buty: Barker / Catering: Babington House

Zobacz podobne inspiracje:

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio