Toczek, fascynator jak alternatywa dla welonu

Winietki, Karty Menu, Zaproszenia

Nasz ostatni artykuł o kapeluszach cieszył się tak dużym zainteresowaniem z Waszej strony, że postanowiliśmy go rozwinąć. Dziś opowiemy o toczkach i fascynatorach jest to bowiem świetna alternatywa dla klasycznego welonu.

 

Toczek, Fascynator jako alternatywa dla welonu

 

Każda Panna Młoda chce wyglądać niepowtarzalnie, pięknie i wyjątkowo. Dziś chcąc być ubranym zgodnie z najnowszymi trendami i wyróżnić się proponujemy idealny dodatek do sukni ślubnej jakim jest toczek, fascynator a gwarantujemy, że efekt będzie zaskakujący.

My możemy Wam zaproponować takie dodatki z firmy HAT COMPANY, są po prostu oszałamiające! wykonane bardzo starannie o oryginalnych i wyszukanych (unikatowych) kształtach, wzorach i kolorach.

 

Eleganckie nakrycia głowy

 

Toczek to niesamowicie modny dodatek do sukni ślubnej w tym sezonie. Modele nowoczesnych toczków ślubnych są bardzo różnorodne zaczynając od prostych i delikatnych a kończąc na tych wyszukanych zdobionych cykoriami, perłami a nawet piórami.
Jest to super rozwiązanie również dla Panien Młodych biorących ślub cywilny w tym wypadku naprawdę można poszaleć i pokusić się np. o toczek w soczystym i wyrazistym kolorze efekt gwarantowany!

 

Toczki i fascynatory na ślub

 

Dla kogo jeszcze fascynator, na pewno dla Pań Młodych, które nie chcą włożyć welonu, z uwagi na sytuacje rodzinną (np. Panna Młoda w ciąży lub starsza Panna Moda).

 

Wyjątkowe nakrycia głowy zamiast welnu

 

Jeśli w swoim wyjątkowym dniu pragniecie zerwać z tradycją i dorzucić trochę oryginalności do swojego stroju ślubnego zapraszamy do obejrzenia modeli stworzonych przez firmę HAT COMPANY, zakochacie się w ich produktach (propozycjach).

 

toczek-fascynator-alternatywa-dla-welonu-hat-company-06

toczek-fascynator-alternatywa-dla-welonu-hat-company-05

 

www.hatcompany.pl

Zobacz podobne inspiracje:

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio