Warning: Use of undefined constant polecamy - assumed 'polecamy' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant na - assumed 'na' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant slub - assumed 'slub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Wasze Śluby: Sierpniowy Ślub Justyny i Arka | Pretty Wedding

Wasze Śluby: Sierpniowy Ślub Justyny i Arka

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na ślub

Zobaczcie na tą piękną i szczęśliwą Parę Młodą! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami dzisiaj ślubem Justyny i Arka. Ślub odbył się sierpniowym popołudniem, po którym goście bawili się w restauracji Alexandra w Mszanie Dolnej.

Fantastyczne ujęcia sprawiają, że nie można oderwać oczu od zdjęć. Dla nas fotografia jest najważniejsza, więc jak tylko otworzyliśmy e-mail od razu wiedzieliśmy, że ślub z Igą Niezgodzką za obiektywem będzie niezwykłym wydarzeniem! Jest to “coś” w fotografiach Igi, które wydaje się idealnie dopasowane do Pary Młodej. Zdjęcia są ciepłe, żywe, kolorowe, i w jakiś magiczny sposób eskalują Młodą Parę. Jesteśmy oczarowani i mamy nadzieje, że Wy też będziecie.

Ślub w Sierpniu

Ślubne Przygotowania Panny Młodej

Justyna i Arek: Błogosławieństwo w Domu Rodziców

Iga Niezgódzka, Zdjęcie Pary Młodej w Samochodzie

Zdjęcia Ślubne w Kościele

Zdjęcia z Pierwszego Tańca Pary Młodej

Iga Niezgodzka:
Ślub odbywał się pięknym, sierpniowym popołudniem i nie zamierzałam tego zmarnować. Rzuciłam w kąt osłoną przeciwsłoneczną a do ręki chwyciłam małe, magiczne szkiełko, którym często dodaje szczypty magii do zdjęć. Łamiąc wszelkie zasady fotografii, pozwoliłam wpaść promieniom słońca wgłąb mojego obiektywu, patrząc jak malują różnego rodzaju bliki i flary.

Plener planowaliśmy zrobić innego dnia ale życie spłatało nam małego figla i musieliśmy improwizować mając tak naprawdę bardzo niewiele czasu w dzień ślubu. Na szczęście okolica pełna zieleni i świeżo upieczony pan młody wpatrzony w błękitne oczy swojej rudowłosej małżonki, aż prosili się żeby nacisnąć spust migawki i uwiecznić ten moment.

Sierpniowa Sesja w Plenerze, Piękny Sierpniowy Plener

Justyna i Arek, Zdjęcia Plenerowe

Piękna Panna Młoda, Prosta Suknia Ślubna, Fryzura Ślubna

Sesja w Plenerze, Państwo Młodzi z Drużbą w Promieniach Słonecznych

Co do zdjęć z wesela…to wszystko zasługa ludzi bez, których one by nie powstały. Orkiestra nie oszczędzała się a co za tym idzie, na parkiecie było bardzo gorąco. Nawet mnie zdarzało się zapominać o tym, że jestem w pracy i podrygiwałam wesoło w rytm muzyki ze swoim Nikonem na szyi. Myślę, że tak na prawdę to pozwoliło mi się wmieszać w tłum i pozostać niezauważoną przez co ludzie na zdjęciach nie wyglądają na speszonych obecnością fotografa.

Otrzepiny na Weselu, Zdjęcia z Wesela

Tort Ślubny z Fajerwerkami

Tańce i Zabawy na Weselu

 

Dziękujemy Iga za piękne zdjęcia!

Fotograf: Iga Niezgodzka – www.niezgodzka.pl / www.facebook.com/IgaNiezgodzkaPhotography
Garnitur: Hirmmer / Suknia: salon włoskich sukien ślubnych Lilea w Krakowie / Obrączki: Apart / Make up: Sylwia Kuczaj / Orkiestra: zespół “Majsterki” z Mszany Dolnej / Sala / Catering / Tort: Restauracja Alexandra

Zobacz podobne inspiracje:

3 komentarze Wasze Śluby: Sierpniowy Ślub Justyny i Arka

  1. Basia napisał/a:

    Świetna kolorystyka! Przepiękne zdjęcia…

  2. Ania napisał/a:

    Świetne zdjęcia i bardzo sympatyczna Para Młoda !!

  3. Pingback: Wasze Śluby: Paulina i Dawid | Pretty Wedding

Leave a Reply

Categories

Reklama

hello! Studio