Warning: Use of undefined constant polecamy - assumed 'polecamy' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant na - assumed 'na' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant slub - assumed 'slub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Zrób to Sam: Poduszka Na Obrączki | Pretty Wedding

Zrób to Sam: Poduszka Na Obrączki

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na ślub

Stylowe i eleganckie poduszki na obrączki nie są łatwe do znalezienia. Jeżeli macie smykałkę i zdolności do szycia i projektów, to na pewno spodoba Wam się nasz dzisiejszy pomysł na to jak samemu zrobić poduszki na obrączki. Jak większość przedstawianych w naszym dziale zrób to sam projektów  bardzo łatwy do zrobienia. Możecie wybrać dowolną kolorystykę i poduszeczka będzie idealna na różne pory roku. Pięknie wyglądałaby w odcieniach zieleni na ślub na wiosnę lub w pastelach idealnych na każdą porę roku.

Zrób To Sam, Poduszka na obrączki

Tłoczone liście z aksamitu są unikalną ozdobą jedwabnej poduszki na obrączki.

Narzędzia i materiały potrzebne do wykonania poduszki:
• aksamit,
• biały podkład do usztywnienia (może być fryzelina), na którym przykleimy wycięte liście,
• nożyczki,
• żelazko,
• niestandardowy wzór liści (można tego szablonu),
• drut do usztywnienia liści,
• biały klej,

Instrukcje do wykonania:

  • Wytnij aksamit według wzoru liści i biały podkład o pół centymetra większy niż wzór liści. Nagrzanym żelazkiem przyczep podkład do odwrotnej strony aksamitu, trzymając żelazko w miejscu 5 do 10 sekund, aż mocno się przyklei do podkładu .
  • Połóż aksamit “twarzą” w dół na wzorze z liści. Popsikaj stronę z podkładem wodą. Kolistymi ruchami prasuj materiał od 10 do 15 sekund.
  • Wytnij liście. Do większych liści, przyklej drut z tyłu (aby były sztywne), wzdłuż głównych żył, zaczynając od około pół centymentra od góry. Utnij drut u podstawy liści i ugnij delikatnie formując właściwy kształt liści. Przyszyj drut w dolnej części liścia i przyszyj liść do poduszki.

źródło: www.marthastewartweddings.com

Zobacz podobne inspiracje:

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio