Warning: Use of undefined constant polecamy - assumed 'polecamy' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant na - assumed 'na' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: Use of undefined constant slub - assumed 'slub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Warning: A non-numeric value encountered in /www/virtual/h/hellostudio/htdocs/prettywedding/wp-content/themes/prettywedding/functions.php on line 8 Zwycięzcy Konkursu od NajlepszeFoto.pl | Pretty Wedding

Zwycięzcy Konkursu od NajlepszeFoto.pl

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na ślub

Ogłaszamy zwycięzców na konkurs od firmy NajlepszeFoto.pl! Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy brali udział. Ciężko było nam wybrać, Wasze przemiłe komentarze, wiersze dużo dla nas znaczą.

 

Zwycięzcy konkursu napisali:

 

Kasia napisał/a:
18.02.2012 at 3:30 pm

Przeglądałam bardzo dużo stron o podobnej tematyce, jednak żadna z nich nie przykuła mojej uwagi tak jak PrettyWedding. Pastelowe barwy strony oraz magiczne zdjęcia od razu wprowadzają mnie w bajkową, romantyczną atmosferę. Podobają mi się oryginalne i ciekawe pomysły na ślub jakie oferujecie przyszłym panną młodym oraz to, że dzięki wam zawsze jestem na czasie z panującymi trendami.

————————————————————————————————————

Beata napisał/a:
17.02.2012 at 5:53 pm

W pretty wedding jest jak piękny sen… w motłochu przygotowań do ślubu łatwo zapomnieć, o maggi tego wyjątkowego dnia. Wchodząc na stronę Pretty Wedding przenoszę się w świat fantazji o wymarzonym ślubie. Najbardziej podobają mi się piękne fotografie, inspiracje dotyczące Panny młodej, oraz wystroju sali weselnej., oraz to znajduję odpowiedz na każdy nurtujący mnie problem.

Szkoda, że ślub mam już we wrześniu, ale myślę że i po nim będę zaglądać na http://www.prettywedding.pl :)

Pozdrawiam i przesyłam Wam tyle ciepła ile Wy wkładacie w ten blog.

————————————————————————————————————

Magda napisał/a:
12.02.2012 at 11:01 pm

myślałam, że jestem przygotowana i obeznana z tematem ślubnym… ale dopiero Wasz blog otworzył mi oczy na wszelakie możliwości, pomysły i inspiracje dotyczące wesela… dobrze, że mam jeszcze trochę czasu do najważniejszego dnia w swoim życiu, to zdążę przy Waszej pomocy wszystko zaplanować z głową pełną nowych koncepcji

————————————————————————————————————

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą emailową.

Kategorie: Konkurs Tagi:

Zobacz podobne inspiracje:

Jeden komentarz to Zwycięzcy Konkursu od NajlepszeFoto.pl

  1. Agata napisał/a:

    Komisja nie gustuje w wierszach :(

Leave a Reply

Categories

Zaproszenia Ślubne

Reklama

hello! Studio