Bartosz Jastal Foto Grupa

Bartosz Jastal Foto Grupa

BARTOSZ JASTAL FOTO GRUPA – to grupa, w której skład wchodzi trzech fotografów: Bartosz Jastal, Jędrzej Gaj i Tomasz Knapik.

Podstawowym obszarem naszej działalności jest fotografowanie ludzi. Specjalizujemy się w artystycznej fotografii ślubnej, fotografii rodzinnej i portretowej. Wykonujemy sesje korporacyjne, sesje modowe (m.in. portfolia modelek), zdarza nam się fotografować korporacyjne eventy. Zajmujemy się również fotografią reklamową taką jak fotografia wnętrz a także inwestycji technologicznych. Pracujemy w studio i w terenie.

W fotografowanych ludziach oraz otaczającym ich świecie nieprzerwanie poszukujemy inspiracji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nie ma barier, naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie oferowanych usług. Mamy nadzieję, że nasza filozofia pracy przypadnie Państwu do gustu.

Pracujemy zespołowo i indywidualnie. W przypadku zdecydowania się na nasze usługi każdorazowo będą Państwo mieli wpływ na to, który z fotografów będzie
dla Państwa pracował. Mimo ustanowienia grupy nie interesuje nas masowość, stawiamy na indywidualność i najwyższy poziom pracy. Stacjonujemy na Śląsku,
ale działamy na terenie całej Polski, Europy i Świata! Swoimi podróżami sesyjnymi udowadniamy, że nie ma dla nas granic nie do pokonania.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami, będzie nam niezmiernie miło odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

 

Kategorie

Plan stołów weselnych Rose

Plan stołów weselnych z usadzeniem gości

Zielono złote zaproszenia Peonies

Zaproszenia butelkowa zieleń ze złotem

Księga gości na odciski palców

Księga gości z odciskami palców

Zaproszenia ślubne Magnolie

Zaproszenia ślubne z magnoliami
hello! Studio