W poświąteczny wtorek, zachęcamy Was do wzięcia udziały w konkursie. Sponsorem jest Błażej Sendzielski, który w ten sposób chce przywitać wiosnę i zachęcić wszystkie pary, które jeszcze zaplanowały swojej sesji zdjęciowej. Poniżej kilka informacji o konkursie od Błażeja oraz próbka jego talentu w postaci wybranych zdjęć. Więcej znajdziecie na nowej stronie www.blazejsendzielski.com

 

Sesja w stylu Glamour

Od Błażeja:

Kilka lat temu powstała moja pierwsza strona i pierwsze zdjęcia ślubne. Kilka lat temu pierwsze Pary Młode dostały od mnie moje pierwsze reportaże ślubne. Kilka lat tamu postanowiłem, że z fotografią ślubną jest mi “do twarzy”…

Teraz po kilku latach rozwoju i ciągłej nauki i praktyki “moje” Pary Młode i Pary Narzeczeńskie dostały nową “oprawę”. Powstała nowa strona internetowa, na której zdjęcia – mam nadzieję – przypadną do gustu wielu przyszłym Parom Młodym i Narzeczeńskim.  W związku z nadchodzącą wiosną i nową odsłoną chciałbym ogłosić konkurs:

Podajcie proszę pomysł na sesję Glamour – ślubną lub narzeczeńską – we wnętrzach. Warunek udanego pomysłu jest jeden: Te wnętrza muszą być dostępne dla robienia zdjęć. Do wygrania? Tak właśnie sesja. Rozstrzygnięcie? W ciągu 10 dni czekam na ciekawe pomysły z miast polskich. Wybiorę te, które spodobają mi się najbardziej. Ogłoszenie wyników odbędzie się na łamach bloga Pretty Wedding, a do osoby, której pomysł okazał się najlepszy odezwę się mailowo.

Sesja zdjęciowa w parkuRomantyczne zdjęcie narzeczeńskie

Zdjęcia w stylu Glamour

Romantyczne zdjęcia narzeczeńskie

Pomysł na sesję zdjęciową dla Pary Młodej

Zdjęcia ślubne we wnętrzach
Fotograf: Błażej Sendzielski www.blazejsendzielski.com

Zobacz podobne inspiracje:

Jak już wiecie uwielbiamy fotografa Jose Villa. Istnieje bardzo niewielu fotografów na świecie, którzy mogą tak wspaniale uchwycić każdy ślub, detal, moment … z takim mistrzostwem i niesamowitą estetyką. Jego fotografie nie są zwykłym reportażem ślubu. Są one sztuką. To po prostu wspaniałe dzieła, które są ponadczasowe. Nieskazitelne fotografie Jose, stylizacje, lokalizacje, oświetlenie są dla nas zawsze źródłem inspiracji.

Jose Villa wydał ostatnio swoją pierwszą książkę, pod tytułem Artystyczna Fotografia Ślubna. Dzisiaj mamy dla Was 2 egzemplarze tej książki do rozdania.

 

Artystyczna fotografia ślubna

 

Szczegóły konkursu

Jeśli jesteś fotografem, podziwiasz fotografie Jose Villa lub chcesz się nauczyć więcej o nastrojowych fotografiach Jose – ta książka jest dla Ciebie! Jest pięknie zaprojektowana, pełna cudownych fotografii i porad od samego Jose Villa.

Dwóch szczęśliwych zwycięzców otrzyma po książce. Jedyne co musicie zrobić, to polubić nas na Facebooku i zostawić komentarz poniżej “Dlaczego Jose Villa jest dla Was inspiracją”. Konkurs zakończy się w poniedziałek 28 maja. Najciekawsze odpowiedzi zostaną opublikowane, a zwycięzcy zostaną wybrane przez redakcyjne jury Pretty Wedding we wtorek 29 maja i powiadomieni drogą emailową.

 

Konkurs - do wygrania książka Jose Villa z inspiracjami dla fotografów

 

Od Wydawnictwa Galaktyka:

Artystyczna fotografia ślubna

Wielu fotografów zajmujących się półprofesjonalnie lub profesjonalnie fotografią ślubną, pragnie urozmaicić styl, utrzymać się na fali nowych kierunków, a zarazem rozwijać prowadzoną działalność. Drogą do osiągnięcia tych celów jest dziś niewymuszona, atrakcyjna estetyka, nazywana artystyczną fotografią ślubną.

Artystyczna fotografia ślubna to nie tylko chwytliwa nazwa, lecz awangardowy trend, w którym liczy się przede wszystkim odpowiednia oprawa tematu. Artystyczne zdjęcia ślubne są bardziej plastyczne niż w powszechnym dziś stylu reporterskim, znacznie częściej bywają inscenizowane i wyglądają jak żywcem wycięte z ekskluzywnego czasopisma lub magazynu dla nowożeńców.

 

Fantastyczna fotografia ślubna znanych fotografów

 

Sekrety warsztatu Jose Villa

Utytułowany fotografik Jose Villa był pionierem artystycznej fotografii ślubnej dużo wcześniej, zanim to określenie zyskało obecną popularność. Na kartach tej książki Jose dzieli się sekretami warsztatu, wysmakowanej kompozycji, oświetlenia, pozowania i tymi najważniejszymi, dotyczącymi takiej aranżacji ujęć, by – pomimo inscenizowanego charakteru – opowiadały jakąś historię i wyglądały autentycznie.

 

Najpiękniejsza fotografia ślubna

Znajdziesz w niej słynny sposób wykonywania naturalnych zdjęć, polegający na fotografowaniu z zaskoczenia, tuż po zakończeniu pozowania. Dowiesz się też, jak fotografować, by uzyskać oczekiwany efekt już w aparacie, a przez to uniknąć skomplikowanej postprodukcji. Ostatnie rozdziały zostały poświęcone zastosowaniu obranej konwencji artystycznej w gotowych produktach, takich jak albumy i pokazy slajdów, oraz rozszerzaniu gamy usług o fotografię rodzinną i dziecięcą, adresowaną do dotychczasowych klientów – niedawnych nowożeńców.

Praktyczne porady dla fotografów

Inspiracja dla fotografów

Bogactwo praktycznych przykładów, sprawdzonych technik i znakomitych zdjęć jednego z najbardziej cenionych artystów w tej branży sprawiają, że książka jest nie tylko źródłem wiedzy, lecz także niezrównaną inspiracją dla ambitnych fotografów, pragnących unowocześnić warsztat i znaleźć skuteczny sposób na usatysfakcjonowanie nowego pokolenia panien młodych.

W książce znajdziesz m.in.:

  • szczegółowe informacje dotyczące kompozycji, oświetlenia oraz pozowania,
  • sposoby na naturalnie wyglądające zdjęcia inscenizowane,
  • metody fotografowania, pozwalające uzyskać oczekiwany efekt już w aparacie,
  • informacje dotyczące budowania relacji z klientami oraz marketing w fotografii ślubnej,
  • metody tworzenia zdjęć, które wprawią w zachwyt każdą pannę młodą.

Sekrety warsztatu fotografi ślubnej

Jose Villa został okrzyknięty przez magazyn „American PHOTO” jednym z dziesięciu najlepszych fotografików ślubnych na świecie, czasopismo „Rangefinder” upatruje w nim jednego z „najmodniejszych młodych fotografików we współczesnej branży ślubnej”, zaś „Photo District News” nazwał go „najbardziej inspirującym współczesnym fotografikiem ślubnym”.

Jeff Kent pracował jako redaktor prowadzący w wielu magazynach fotograficznych. Opublikował ponad 500 artykułów poświęconych zawodowej fotografii.

www.galaktyka.com.pl

Zobacz podobne inspiracje:

Na zakończenie tygodnia mamy dla Was konkurs od wspaniałej fotografki Karoliny Żuk (www.karolinazuk.com). Karolina potrafi w magiczny sposób “złapać” emocje, jej kadry są bardzo eleganckie i subtelne.

Konkurs jest pod tytułem: “Tak! Nasza miłość jest wyjatkowa bo…”,

a nagrodą w konkursie jest sesja narzeczeńska wraz ze stylizacją i makijażem wykonanym przez Marzenę Tarasiewicz (www.makeupownia.eu). Jesteście zainteresowani? Szczegóły poniżej.

 

Zasady konkursu:

1. Zostań fanem strony Karoliny Żuk na Facebooku (fanpage Karolina Żuk) oraz Pretty Wedding (fanpage Pretty Wedding),

2. Prześlij na adres kontakt@karolinazuk.com zdjęcie Pary z podpisanymi imionami oraz dokończ zdanie “Tak! Nasza miłość jest wyjątkowa bo…”,

3. Zdjęcia zostaną umieszczone w galerii konkursowej na profilu Karoliny Żuk na Facebooku,

4. Zachęć znajomych do zabawy i zbierz największą liczbę kliknięć “Lubię to” pod swoim zdjęciem,

5. Spośród 3 par, które zdobędą największą ilość głosów (kliknięć Lubię to) zostanie wyłoniony zwycięzca. Zadecyduje o tym jury, a pod uwagę będzie także brane min. najciekawszą odpowiedź na konkursowe pytanie,

6. Nagrodą jest sesja narzeczeńska wykonana przez Karolinę Żuk wraz ze stylizacja i makijażem wykonanym przez Marzenę Tarasiewicz (www.makeupownia.eu).

Ważne informacje:

  • Konkurs trwa od 20 kwietnia do 31 maja 2012 do godz. 23.59,
  • Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu,
  • Zwycięzca otrzymuje nagrodę w postaci kuponu na realizacje sesji fotograficznej narzeczeńskiej do dnia 31 maja na terenie Olsztyna. (Istnieje możliwość realizacji sesji w innym mieście po wcześniejszych uzgodnieniach dotyczących pokrycia kosztów dojazdu przez zwycięzcę konkursu.),
  • Zwycięzca dostanie 10-15 zdjęć w formie cyfrowej wykonanych przez Karolinę Żuk wraz z makijażem wykonanym przez Marzenę Tarasiewicz.

Pełny regulamin konkursu dostępny tutaj

Powodzenia!

 

Karolina jest gorąco przez nas polecana i więcej o niej możecie dowiedzieć się w naszym dziale Polecane Firmy. Gościła już również na naszym blogu, jej zdjęcia ze ślubu Kasi i Cezarego w Mielnie pokazywaliśmy w listopadzie.

Zobacz podobne inspiracje:

Witamy drodzy czytelnicy. Z radością zawiadamiamy, że nagrody w postaci 25 zaproszeń z motywem serca przyznane. Agnieszka i Wojciech oraz Tomek Cz. otrzymają wybrane przez siebie wzory zaproszeń wykonanych przez sklep z papeterią hello! prints. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

 

A oto odpowiedzi na pytanie konkursowe:
Które sercowe zaproszenie chcielibyście otrzymać i dlaczego?

“Z zaproszeń ślubnych z motywem serca chcielibyśmy otrzymać zaproszenie z kodem: HP-Bea001-Z-Ro.
Jest to zaproszenie o bardzo ładnej szacie graficznej. Duże serce symbolizuje naszą miłość, a
malutkie serduszka tworzące te serce, to drobne gesty i słowa, które współtworzą wspaniałe uczucie,
które nas łączy.”

Agnieszka i Wojciech

“Niezmiernie zależy mi, a tak naprawdę nam na wygraniu Państwa pięknie przygotowanych
zaproszeń. Tych “w serca”, bo połączyło nas coś co zbliża ku sobie dwa serca, zespala, tworzy z
dwójki zakochanych jedność. Zaproszenia trafiły jednocześnie w gust nas obojga, o co wcale nie tak łatwo, zatem
chcąc zrobić miłą niespodziankę ukochanej o nie właśnie ośmielam się prosić…”

Tomek Cz.

Comments Off on Zaproszenia od Hello! Prints: Wyniki Konkursu

Zobacz podobne inspiracje:

Ogłaszamy zwycięzców na konkurs od firmy NajlepszeFoto.pl! Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy brali udział. Ciężko było nam wybrać, Wasze przemiłe komentarze, wiersze dużo dla nas znaczą.

 

Zwycięzcy konkursu napisali:

 

Kasia napisał/a:
18.02.2012 at 3:30 pm

Przeglądałam bardzo dużo stron o podobnej tematyce, jednak żadna z nich nie przykuła mojej uwagi tak jak PrettyWedding. Pastelowe barwy strony oraz magiczne zdjęcia od razu wprowadzają mnie w bajkową, romantyczną atmosferę. Podobają mi się oryginalne i ciekawe pomysły na ślub jakie oferujecie przyszłym panną młodym oraz to, że dzięki wam zawsze jestem na czasie z panującymi trendami.

————————————————————————————————————

Beata napisał/a:
17.02.2012 at 5:53 pm

W pretty wedding jest jak piękny sen… w motłochu przygotowań do ślubu łatwo zapomnieć, o maggi tego wyjątkowego dnia. Wchodząc na stronę Pretty Wedding przenoszę się w świat fantazji o wymarzonym ślubie. Najbardziej podobają mi się piękne fotografie, inspiracje dotyczące Panny młodej, oraz wystroju sali weselnej., oraz to znajduję odpowiedz na każdy nurtujący mnie problem.

Szkoda, że ślub mam już we wrześniu, ale myślę że i po nim będę zaglądać na http://www.prettywedding.pl :)

Pozdrawiam i przesyłam Wam tyle ciepła ile Wy wkładacie w ten blog.

————————————————————————————————————

Magda napisał/a:
12.02.2012 at 11:01 pm

myślałam, że jestem przygotowana i obeznana z tematem ślubnym… ale dopiero Wasz blog otworzył mi oczy na wszelakie możliwości, pomysły i inspiracje dotyczące wesela… dobrze, że mam jeszcze trochę czasu do najważniejszego dnia w swoim życiu, to zdążę przy Waszej pomocy wszystko zaplanować z głową pełną nowych koncepcji

————————————————————————————————————

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą emailową.

Kategorie: Konkurs Tagi:

Zobacz podobne inspiracje:

Z przyjemnością zawiadamiamy, że wspólnie z Hello Prints ogłaszamy konkurs w którym do wygrania jest 25 zaproszeń dla dwóch osób oraz dodatkowo 30% zniżki na pozostałe produkty*. Do wygrania dowolne zaproszenie z motywem serca. Wszystkie wzory można znaleźć na stronie Hello Prints.

Jak wygrać? Wystarczy wysłać e-mail na adres info@helloprints.pl w temacie wpisując “konkurs“, a w nim krótkie info:  “które sercowe zaproszenie chcielibyście otrzymać i dlaczego”.

Zwycięzcę ogłosimy ostatniego 29 lutego.

Eleganckie i Wyjątkowe Zaproszenia Ślubne z Motywem Serca

 

*30% zniżki obowiązuje na produkty, które nie są objęte inną promocją.


www.helloprints.pl

Comments Off on Wygraj Zaproszenia Od Hello Prints

Zobacz podobne inspiracje:

Kategorie

Plan stołów weselnych Rose

Plan stołów weselnych z usadzeniem gości

Zielono złote zaproszenia Peonies

Zaproszenia butelkowa zieleń ze złotem

Księga gości na odciski palców

Księga gości z odciskami palców

Zaproszenia ślubne Magnolie

Zaproszenia ślubne z magnoliami
hello! Studio