Korona Rzeszów

Hotel & Restauracja Korona

Hotel Korona w Rzeszowie może pochwalić się dbałością o wyjątkowy nastrój i komfort wszystkich gości. Każdy pobyt w naszym hotelu i restauracji będzie dla Państwa wyjątkowy. Sprawne zarządzanie, szef Kuchni oraz miła obsługa sprawią, że czas spędzony hotelu Korona będzie należał do niezapomnianych chwil. Wesele, uroczystość rodzinna, przyjęcie okolicznościowe lub impreza na długo zapadną w pamięci gości!

Dzień ślubu jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas i dlatego proponujemy Państwu organizację przyjęcia właśnie u nas w Restauracji Korona. Piękna przestronna sala, klimatyzowane pomieszczenia i wszelkie udogodnienia spełnią wszelkie wymagania i oczekiwania stawiane przez każdego klienta. Pragniemy, aby w tym szczególnym dniu zapewnić Państwu jak i waszym gościom pełen komfort oraz miłą atmosferę.

Młodej parze proponujemy bezpłatny nocleg w stylowym apartamencie zarezerwowanym wyłącznie dla nowożeńców. Zorganizowane przez nas przyjęcie marzeń z pewnością będzie niezwykłą oprawą tego niepowtarzalnego dnia.

www

www.hotelkorona.rzeszow.pl

Adres

ul. Litewska 33 B
35-302 Rzeszów

Kontakt

tel. +48 17 740 3870
fax. +48 17 740 3869
manager@hotelkorona.rzeszow.pl

Hotel&Restauracja Korona w Rzeszowie

Kategorie

Plan stołów weselnych Rose

Plan stołów weselnych z usadzeniem gości

Zielono złote zaproszenia Peonies

Zaproszenia butelkowa zieleń ze złotem

Księga gości na odciski palców

Księga gości z odciskami palców

Zaproszenia ślubne Magnolie

Zaproszenia ślubne z magnoliami
hello! Studio