Dzisiejsza inspiracja jest dla wszystkich przyszłych Panien Młodych, które kochają polne kwiaty i zastanawiają się czy byłby możliwy bukiet z maków. Mamy dla Was oczywistą odpowiedz – absolutnie tak! Piękno tych kwiatów, polnych czy też ogrodowych jest niesamowite. Można z maków zrobić przecudny letni bukiet ślubny. Może te zdjęcia was zainspirują.

Letnie bukiety ślubne, maki w wiązankach ślubnych

Bukiety ślubne z makami

Znalezione na: youaremyfave.com / vintageprettypearl.blogspot.com / theknottybride.com / greenweddingshoes.com / josevilla.com / marthastewartweddings.com / oncewed.com / 100layercake.com / stylemepretty.com / 100layercake.com

Zobacz podobne inspiracje:

Maki są jednymi z naszych ulubionych kwiatów. Kochamy ich jasne, przejrzyste i cienkie jak papier płatki. Maki idealnie nadają się do butonierki dla Pana Młodego i jego stylowych drużb. Nie jest trudno je zrobić, podajemy szczegółowe instrukcje.

Maki w butonierce Pana Młodego

Potrzebne materiały:

  • Zielona taśma klejąca
  • Nożyczki (do cięcia łodyg i wstążki)
  • Szczypce do cięcia drutu
  • Wstążka (dowolnego koloru i typu)
  • Maki
  • Inne akcenty kwiatowe jak: zielone jagody, trawy, liście, itp.
  • dekoracyjne szpilki
  • Cienki drut

Ręcznie robione butonierki z kwiatów

Widzicie jak łatwo?! Tą technikę można zastosować przy użyciu innych rodzajów kwiatów, więc bądźcie kreatywni z odważnym wyborem kwiatów!

Letnia butonierka dla Pana Młodego

Zaczerpnięte z indiebliss.com.

Comments Off on ZRÓB TO SAM: Butonierka z Makiem

Zobacz podobne inspiracje:

Faktura i kolorystyka maków jest tak różna od innych kwiatów, że dziwimy się, że nie są one częściej używane jako motyw przewodni wesela. Są jasne i wesołe i przypominają nam o wszystkim, co jest wspaniałe w sezonie letnim. Kwiaty są bardzo delikatne ale połączone z innymi kwiatami stworzą bardzo elegancką wiązankę ślub­ną. Są dostępne w dość szerokiej gamie kolorów, takich jak różowy, pomarańczowy, żółty czy czerwony.

Szczególnie podoba nam się pojedynczy kwiat maku w butonierce... żywe, jed­wabne lub z lukru będą przepiękną dekoracją tortu weselnego. Prawdziwe lub sztuczne maki będą piękną ozdobą włosów, a ilustracje makowe można wykorzystać w projekcie papeterii ślubnej czy oznakowaniu wesela.

Eleganckie wiązanki ślubne, kolorowe maki

Znalezione na: 1. onestylishbride.com / 2. acreativemint.typepad.com / 3, 8 & 9. marthastewart.com / 4. jose villa / 5. bhldn.com / 6. shopterrain.com / 7. getmarried.com

Zobacz podobne inspiracje:

Kategorie

Plan stołów weselnych Rose

Plan stołów weselnych z usadzeniem gości

Zielono złote zaproszenia Peonies

Zaproszenia butelkowa zieleń ze złotem

Księga gości na odciski palców

Księga gości z odciskami palców

Zaproszenia ślubne Magnolie

Zaproszenia ślubne z magnoliami
hello! Studio