Przepiękna uroczystość Patrycji i Sebastiana w malowniczej restauracji Hisiskus. Zjawiskowa suknia Panny Młodej i elegancki czarny garnitur Pana Młodego wyglądały fenomenalnie. Państwo Młodzi przygotowania do uroczystości zorganizowali w hotelu należącym do restauracji. Do ślubu nowożeńcy jechali czarnym Porshe Panamera.

Przed restauracją gości weselnych witała ich duża tablica powitalna z kaligraficzną czcionką, a przed salą weselną ustawiony był udekorowany kwiatami plan stołów z alfabetyczną listą gości. Cała uroczystość zorganizowana w eleganckim klimacie bez zbędnych dodatków. Wspaniale ozdobiony kwiatami stół prezydialnych z wiszącym nad nim napisem “Od teraz my”.

Panna Młoda przed ślubem ubiera buty
Pan Młody przygotowuje się do ślubu
Czarne buty na ślub dla Pana Młodego
Porshe do ślubu
Tablica powitalna na wesele, Witamy Gości
Dekoracje kwiatowe stołu prezydialnego
Od teraz my, stół pary młodej
Plan stołów z alfabetycznym układem
Pan Młody wnosi Pannę Młodą na salę weselną
Pierwszy taniec
Gry i zabawy na weselu
Sztuczne ognie, atrakcje na weselu

Fotograf: Szpyrki Fotografia Ślubna
Suknia ślubna: Miss Cherie Tarnów
Garnitur: Vipo Łańcut
Sala Weselna: Hotel & Restauracja Hibiskus w Zarzeczu
Tablica powitalna: Charm
Plan stołów: Charm

Comments Off on Wasze śluby: Patrycja i Sebastian
Kategorie: Wasze śluby Tagi:

Zobacz podobne inspiracje:

Peonia (lub piwonia) jest jednym z najpopularniejszych kwiatów ślubnych więc postanowiliśmy poświęcić ten piątek na prezentacje tych imponujących kwiatów. Dlaczego ich nie kochać? Uwielbiamy ich słodki zapach, aksamitną miękkość i chłód płatków. Są szalenie urocze, romantyczne i ahh, takie piękne! Poniżej stworzyliśmy dla was piękną kolekcję inspiracji z piwoniami.

 


 

Źródła: 1. www.weddingchannel.com / 2. google / 3. www.chantalandrea.com / 4. www.stylemepretty.com / Zaproszenie piwonia od Hello! Prints

 


 

Źródła: www.hgtv.com / www.bing.com

 


 

Źródła: Concept Design & Styling Cynthia Martyn Events Inc  / Fotograf: Rebecca Wood Photography / Florysta: Stemz via www.stylemepretty.com

 

 

Źródła: 1. www.saipua.com / 2. www.lover.ly / 3. www.elizabethannedesigns.com / www.stylemepretty.com

 


 

Źródła: google

 


 

Źródła: 1. www.stylemepretty.com / 2. google

 


 

Źródła: 1 – 2. www.stylemepretty.com

 


 

Źródła: 1. www.saipua.com / www.stylemepretty.com

 


 

Źródła: 1. google / 2. www.hostessblog.com / 3. google

 


 

Źródła: Bukiet: Petal Productions / Fotograf: KT Merry via The Wedding Chicks

Zobacz podobne inspiracje:

Małe ramki, duże ramki, na patyczku, możliwości jest wiele. Tablice numerowane kredą będą fajnym dodatkiem do dekoracji stołu. Nie sadzicie?

 

źródła: braggingbags ze sklepu www.etsy.com / www.gifts.barnesandnoble.com  / www.michaels.com

 

źródła: www.weddingwire.com / www.bridesofnorthtexas.com / www.bhldn.com / www.stylemepretty.com

 

źródła: www.weddingwire.com / The Funky Shack Art Studio ze sklepu www.etsy.com

 

źródła: www.stylemepretty.com / 1. Fotograf: Justin & Mary / Wedding Planner: True Event / Kwiaty: Hana Floral Design / 2. Fotograf: Jose Villa Photography / Florysta: Florette Flower Design

Comments Off on Kredowe Inspiracje: Numery Stołów

Zobacz podobne inspiracje:

Witamy Was kochani po tej długiej świątecznej przerwie. Mamy nadzieję, że święta miło wam minęły i gotowi jesteście na nowe inspiracje ślubne. A mamy ich w nadchodzących tygodniach sporo. Przedstawimy wam utalentowanych polskich fotografów, wielu goszczących na naszych łamach po raz pierwszy.

A zaczniemy od obłędnego reportażu ze ślubu Oli i Jacka od Łukasza Bąka z Velvet Studio. Musimy przyznać, że zakochaliśmy się w nastrojowych cudownościach jakimi jest jego fotografia ślubna. Wspaniale uchwycona miłość dwojga zakochanych ludzi zaczynających nowe życie razem. Tak wiele emocji w każdym zdjęciu, każde opowiada swoja piękna historię. Panie Łukaszu gratulujemy tak niepowtarzalnego stylu. A do tego co to za para! Ich niesamowita osobowość emanuje z każdej fotografii. Nie możemy też nie wspomnieć o sukni Panny Młodej – aby boskości nie było zadość wystąpiła nie w jednej lecz w dwóch rewelacyjnych kreacjach.

Więcej z reportażu Oli i Jacka znajdziecie na stronie Velvet Studio. Zachęcamy do odwiedzenia. Nie będziecie zawiedzeni.

 

 

Od Velvet Studio:
Niesamowity ślub z przygodami! Zaczynając od autobusu typu routemaster, który pojechał do urzędu stanu cywilnego z gośćmi, ale bez pary młodej (udało się go zawrócić), poprzez jego awarię (udało się podstawić następny), aż po świetną imprezę zakończoną nigeryjskimi oczepinami. To wszystko nie miałoby jednak takiej dobrej energii bez Oli i Jacka – piękne emocje i po prostu – bardzo dobrzy ludzie. Dobrze mi było Wam towarzyszyć!

 

 

Zdjęcie chłopca wiszącego na żyrandolu odzwierciedla nasze dziecięce marzenia. Chyba każdy z nas chciał się tak powieścić. Co za wspaniały moment!

 Fotograf: Łukasz Bąk Velvet Studio / Miejsce ceremonii:  Palac slubow w Warszawie / Miejsce wesela: Restauracja Belvedere w Warszawie / Suknia ślubna: Gosia Baczynska and Juda & Pietkiewicz / Akcesoria: Jennifer Behr / Wlosy i makijaz: Gonia Wielocha / Zaproszenia: Jacek Was / Kwiaty: Joanna Matuszewska / Catering: Belvedere Restaurant Warsaw / Wedding Cake: Belvedere Restaurant Warsaw / Wesele koordynowane przez Ślubną Pracownię / Muzyka: Drugi Tydzien / Instruktor tanca: Piotr Tyrka / Obraczki: Krakowskie Przedmiescie 21

Zobacz podobne inspiracje:

Na zakończenie tygodnia mamy dzisiaj inspiracje dla wszystkich przyszłych Pań Młodych, które zastanawiają się nad kolorami sukien dla swojej świty. Jeśli chodzi o sukienki dla druhen możliwości jest wiele. Jednolite sukienki dla wszystkich, różne sukienki w tym samym kolorze, każda sukienka w podobnym kolorze…

Opcje mogą być nieograniczone, ale jest jeden trend, który widać ostatnio wszędzie – to suknie w różnych odcieniach tego samego koloru. Czy sukienki są jednolite, z tej samej kolekcji lub całkowicie niedopasowane, idea ta działa najlepiej, kiedy wyznaczona jest dominującą paletą kolorów dobrze wyegzekwowaną. Jak widać ze zdjęć poniżej, różne odcienie sukien pozwalaja na stworzenie przepięknych fotografii.

 

Pomysłu na Suknie Dla Druhen w Tym Samym Stylu i Podobnych Kolorach

Źródła: 1. Kolumna lewa: www.prettystuff.tumblr.com / 2. www.rocknrollbride.com / 3, 5, 6. www.stylemepretty.com / 4. christian oth  / Kolumna prawa: 1. google / 2-3. www.stylemepretty.com

Comments Off on Suknie Dla Druhen

Zobacz podobne inspiracje:

Welon jest nie tylko najbardziej symbolicznym ale też najbardziej rzucającym się w oczy dodatkiem ślubnym. Pamiętacie, już wcześniej pokazywaliśmy pomysły na różne nakrycia głowy na ślub. Jeżeli marzy Wam się długi, ciągnący się przez kościelną nawę welon, a nie wiecie na jaki się zdecydować – oglądnijcie nasze inspiracje. Stylów jest wiele: są gładkie, wykończone koronką, zdobione perełkami, kamieniami Swarovskiego i innymi błyskotkami, pojedyncze lub dwuwarstwowe.

Co najważniejsze długi welon w pełni zaprezentuje twoją ślubną fryzurę niezależnie czy jest to elegancki kok czy włosy są długie i rozpuszczone.

Pomysły na Welony Ślubne


Źródła: www.iloveswmag.com / www.elizabethannedesigns.com / www.joannagoddard.blogspot.com

Długi Welon Ślubny


Źródła: google / www.marthastewartweddings.com / www.josevillablog.com

Welon Ślubny

Źródła: www.stylemepretty.com / Jasmine Star / google / www.greenweddingshoes.com / www.lapetitecoquin.blogspot.com

Inspiracje Ślubne, welony

Ahhh, nie ma nic bardziej romantycznego niż zdjęcie całującej się Pary Młodej owinięte powiewającym na wietrze welonem…

Pomysły na Welon na Ślub


Źródła: www.stylemepretty.com / www.snippetandink.com

Zobacz podobne inspiracje:

Kategorie

Plan stołów weselnych Rose

Plan stołów weselnych z usadzeniem gości

Zielono złote zaproszenia Peonies

Zaproszenia butelkowa zieleń ze złotem

Księga gości na odciski palców

Księga gości z odciskami palców

Zaproszenia ślubne Magnolie

Zaproszenia ślubne z magnoliami
hello! Studio